Pasaulio lietuvių bėgimas „5 už Lietuvą“

Share

Jau šeštajį kartą organizuojamas bėgimas „Penki už Lietuvą“ sulaukia vis daugiau dėmesio ir dalyvių skaičiaus visame pasaulyje. Šių metų bėgimas buvo dedikuotas Baltijos kelio 30-mečiui paminėti. Bėgimas vyko rugsėjo 8 dieną ir dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius – 1200! Šio rekordo dalimi buvome ir mes.

Šiltą ir saulėtą rudens rytą susirinkome prie ežero. Užsiregistravo 8 bėgikai, kurie buvo nusiteikę labai sportiškai ir atkakliai – pasirinko bėgimo ilgį 5 kilometrus, o drąsiausia mergina – 10 kilometrų. Pakili nuotaika ir sportiškas nusiteikimas lydėjo kiekvieną žingsnį. Visi dalyviai džiaugėsi renginio idėja ir galimybe parungtyniauti. Žinoma, kad prizai kėlė motyvaciją finišą pasiekti kuo greičiau. Pirmoji moterų kategorijoje finišavo ir pirmąją vietą laimėjo Evelina Merkytė. Ji 5 kilometrų trasą įveikė per 23minutes ir 12 sekundžių. Pirmąją vietą vyrų kategorijoje užėmė Tomas Gelčys bėgęs 5 kilometrus. Jo rezultatas buvo 23 minutės ir 12 sekundžių. Greičiausia bėgikė vaikų kategorijoje – Barbora Daukšaitė, bėgusi 5 kilometrus. Ji finišą pasiekė per 27 minutes ir 49 sekundes. Ištvermingiausia bėgikė Giedrė Išganaitytė nubėgusi net 10 kilometrų. Nors jai čia tik apšilimas, tačiau jos rezultatas mus nustebino – 54 minutės ir 53 sekundės. Džiaugiamės, kad mūsų tarpe yra aktyvių bėgikų.
Nuoširdžiai sveikiname visus bėgikus – prizininkus! Dėkojame už jūsų motyvaciją ir entuziazmą.
Taip pat sakome didžiulį „Ačiū“ visiems kitiems dalyviams, kurie tapo mūsų bėgimo herojais.
Didžiuojamės, kad nei maži, nei dideli netaupė savo jėgų ir finišavo su plačiausia šypsena.

Teksto autorė: Emilija Rentauskaitė

Galite peržiūrėti ir atsisiųsti visas nuotraukas čia!