Pasaulio lietuvių bėgimas „5 už Lietuvą”

Share

Pasaulio lietuvių bėgimas “5 už Lietuvą” sėkimgai pasiekė finišą ir Trondheime birželio 10 dieną.  Šis bėgimas, tai graži iniciatyva, kuri vienyja visus Pasaulio lietuvius, kurie gyvena ne tik svetur, bet ir Lietuvoje. Bėgimas jau inicijuojamas  ketvirtus metus iš eilės. Dalyvių skaičius vis auga ir šiais metais bėgimas “5 už Lietuvą” subūrė 570 dalyvių visame Pasaulyje. Iš jų, 10 dalyvių buvo ir Trondheimo lietuviai. Nors dalyvių skaičius nebuvo didelis, tačiau labai džiaugiamės, kad prie mūsų gretų prisijungė ir moteris norvegė Lovise Landsem, kuri finišavo pirma moterų kategorijoje ir laimėjo kuprinę. Taip pat maloniai nustebino, kad turėjomė dar vieną ypatingą dalyvę – 8mėn. Milda Paulauskaitė. Ji dalyvavo kartu su savo šeima ir užėmė garbingą trečią vietą vaikų kategorijoje. Jos vyresnynis brolis Vytautas Paulauskas (7m.) bėgo 5km ir užėmė pirmąją vietą vaikų kategorijoje. O mažesnis brolis Mindaugas Paulauskas (3m.) taip pat šaunuolis, kuris vaikų kategorijoje užėmė antrąją vietą.

Vyrų kategorijoje vyko tikrai įtempta kova. Nuo pat starto, iki finišo linijos, jie bėgo be atokvėpio ir su dideliu entuziazmu laimėti. Pirmasis finišavo Paulius Malakas, antrąją vietą užėmė Aurimas Jasiukėnas, o trečioji vieta priklauso Mantui Raišučiui.

Moterų kategorijoje, kaip minėta, pirmoji vieta priklauso bėgimo naujienai – norvegei Lovisei Landsem. Antrąją vietą garbingai užėmė Daiva Dovydienė – Bøe, o trečioji vieta priklauso jaunąjai mamytei, kuri bėgo kartu su mažąja dukrele Milda.

Nors bėgime buvo apdovanoti laimėtojai, pirmų – trečių vietų, tačiau visi dalyviai yra nugalėtojai. Mūsų bendruomenė, ir bėgimo organizatoriai „5 už Lietuvą“ labai džiaugiasi, kad yra neabėjingų, norinčių prisijungti prie šios gražios iniciatyvos, dalyvių. Tikimės, kad kitais metais susitiksime su stipria motyvacija, gera nuotaika, dosniomis dovanomis ir plačiomis šypsenomis.